REFERENCJE

Real Perfection tym dla mnie jest skrót który kryje się w nazwie RP Atelier .Bardzo dziękuje Agnieszce Pomorskiej która przeniosła profesjonalizm i estetykę godną najlepszych międzynarodowych parkietów na nasz Polski rynek . Każdy projekt który rodzi się w pracowni RP Atelier jest dokładnym odzwierciedleniem moich wyobrażeń i oczekiwań a dokładność i perfekcja w wykonaniu zachwyca . Serdecznie polecam.

Joanna Wargala
10.05.2018

Pracownia RP Atelier to przede wszystkim profesjonalizm, indywidualne podejście, reagowanie na potrzeby tancerza, koncentracja na detalach, kompleksowość i terminowość (przy jednorazowej przymiarce) oraz wysoka jakość wykonania.W kreacjach od Agnieszki Pomorskiej również na ProAmowych parkietach można poczuć się przepięknie i wyjątkowo. Dziękuję i polecam!

Magdalena Lipka
7.05.2018

RP Atelier to pracownia, która niezwykle profesjonalnie i kompleksowo podchodzi do tworzenia wizerunku tancerza na parkiecie. Poczynając od wynyślania koncepcji sukienki aż do dopracowania szczegółów, na każdym etapie mogłam liczyć na kreatywne pomysły Agnieszki Pomorskiej. Odległość nie jest przeszkodą – wystarczyła jedna przymiarka  do uszycia idealnie dopasowanej sukienki! Dziękuję i szczerze polecam!

Katarzyna Skoczyńska
5.05.2018

Ogromne podziękowania dla najlepszego sponsora jakiego mogłabym sobie wymarzyć. Genialne, oryginalne projekty,  perfekcyjne wykonanie, przemiła ekipa tworząca RP Atelier z Agnieszką Pomorską na czele. Pełen profesjonalizm. Szczerze polecam!

Maja Kopacz
4.05.2018

Wielkie podziękowania dla całego zespołu pracowni RP za profesjonalną opiekę nad naszym wizerunkiem na parkiecie! Szczególnie dla Agnieszki Pomorskiej za zaangażowanie, kreatywne pomysły i dopracowanie każdego szczegółu naszych strojów! Współpraca z Wami to przyjemność! Dziękujemy za możliwość bycia Waszymi ambasadorami!

Magda Żybura i Przemek Modrzyński
4.05.2018

RP Atelier to profesjonalna firma krawiecka. Przyjemna atmosfera i wyjątkowe podejście do klienta. Końcowy efekt strojów wygląda bardzo profesjonalnie, każdy detal jest dobrze przemyślany i dopracowany. Napewno nie raz będę chciał skorzystać z usług RP Atelier jeszcze nie raz. Serdecznie polecam !

Wiktor Łądka
2.05.2018

Pracownia RP Atelier z Panią Agnieszką Pomorską na czele jest absolutnie godna polecenia. Wspaniałe, oryginalne projekty, zorganizowana, przesympatyczna załoga oraz bardzo dobra i sprawna realizacja. W ich kreacjach każda tancerka będzie czuć się wyjątkowo!

Wiktoria Wieczorek
2.05.2018

Dziękuję za przepiękne i oryginalne sukienki, dzięki którym mogę zawsze czuć się na parkiecie kobieco i pewnie siebie. Wspaniały kontakt, pełne profesjonalizmu podejście do współpracy, cierpliwość oraz elastyczność w stosunku do klienta. Z czystym sumieniem będę polecać firmę RP Atelier, bo naprawdę warto.

Martyna Mach
2.05.2018

Czuję się zaszczycona, że mogę tańczyć w sukni zaprojektowanej przez Panią. Doskonale dobrany kolor, krój podkreślający sylwetkę, tkanina wysokiej jakości dodają jej szyku i klasy. Czuję się w tej sukni wyjątkowo, lekko i elegancko. Dziękuję Pani bardzo i życzę spełniania swojej twórczej pasji i wielu wyjątkowych, niepowtarzalnych kreacji!

Julia Kolińska
2.05.2018

Agnieszka Pomorska jako kreatywna i pełna pozytywnej energii wraz z pełnym profesjonalizmem i dbałością o szczegóły sztabu RP Atelier, to połączenie gwarantujące niepowtarzalną kreację, przemyślaną i zaprojektowaną od strony wizualnej jak i technicznej. Ponieważ oprócz olśniewającego na parkiecie projektu otrzymujemy najwyższą jakość usług i materiałów. Tylko w takim stroju można poczuć się naprawdę wyjątkowym i dopieszczonym w każdym detalu.

Borys Zawierucha
01.05.2018

RP Atelier to najbardziej profesjonalna firma krawiecka z jaką miałam do czynienia. Przyjemna atmosfera od samego początku współpracy i indywidualne podejście do każdej tancerki czy tanczerza. Dzięki ich świetnym strojom wygląda się profesjonalnie a przede wszystkim można poczuć się kobieco i gustownie. Na pewno nie raz będę chciała skorzystać z usług tej wspaniałej firmy

Paulina Hanusek
1.05.2018

Wielkie podziękowania dla NAJLEPSZEGO sponsora jaki jest RP Atelier oraz dla przecudownie utalentowanej Agnieszki Pomorskiej za to, ja k wspaniale i pięknie mogłam poczuć się na parkiecie. Wysoka jakość oraz unikalny design każdej z sukienek RP Atelier okazały się numerem 1. nie tylko w moich oczach. Nie mogłabym  wyobrazić sobie  lepszego wsparcia. Dziękuję.

Tatyana Panchenko
30.04.2018

Agnieszka Pomorska i RP Atelier zapewniają w pierwszej kolejności indywidualne podejście do każdego klienta, niezależnie od tego, czy ma już na koncie tytuł Mistrza lub Mistrzyni Polski, czy dopiero zaczyna swoją przygodę z tańcem w kategorii 10 i 11-latków. Gwarancja niepowtarzalnego i wyjątkowego projektu, wykonanie w terminie dostosowanym do potrzeb tancerzy, minimalna ilość przymiarek, perfekcyjne wykończenie oraz niebanalne pomysły w samym procesie tworzenia to tylko kilka atutów tej pracowni. Agnieszka zaraża pozytywną energią i sprawia, że tancerki w jej strojach czują się komfortowo, stylowo, po prostu pięknie. Ja zdecydowałam się na uszycie w RP kreacji do sędziowania i już marzą mi się kolejne trzy. Polecam.

Dominika Leszczyńska
30.04.2018

Podziękowania dla moich DROGICH sponsorów za cudowną pracę i ogromne serce włożone w projekt sukienki, kochani będę miała was zawsze w sercu

Anna Kaplii
21.11.2016

Dziękuję – RP Atelier (Agnieszka Pomorska Joanna Rolecka) za piękną suknię!! Jesteście po prostu najlepsze

Klaudia Paduch
07.11.2016

Dziękujemy RP Atelier za oszałamiającą i oryginalną sukienkę, kochamy to! Dziękujemy RP Atelier za wybitną jak zawsze skuienkę

Agnieszka Ośródka i Krzysztof Myka
1.06.2017

Wielkie podziękowania dla sponsora za najwspanialszą sukienkę – RP Atelier Agnieszka Pomorska i Joanna Rolecka.

Nicola Ziętowska
27.03.2017