O NAS

“Wspieramy Twój wizerunek tancerki, ale możemy go też po prostu stworzyć”

RP Atelier

RP Atelier zapewnia:

– projekt stroju męskiego/sukienki turniejowej i wieczorowej (na specjalne zamówienia)

– uszycie zgodne z projektem, obowiązującymi trendami i komfortem noszenia

– niepowtarzalność projektów, materiałów i dodatków (materiały sprowadzane na zamówienie)

– doradztwo w zakresie hairdressingu i make-up’u

– doradztwo w doborze detali i biżuterii

– troskę o całkowity wizerunek tancerki

„Klasa? Z klasą trzeba się urodzić. Styl? Szyk? Elegancja? Glamour? Z tym pomagamy” – mówi o swoim RP Atelier pomysłodawczyni Agnieszka Pomorska.

RP Atelier to miejsce łączące taniec, trendy i rzemiosło. I coś jeszcze, coś najważniejszego: doświadczenie. Agnieszka Pomorska to tancerka obecna w świecie tej jednej z najważniejszych dziedzin sztuki właściwie od dziecka. To jej świat. Doskonale znająca potrzeby tancerzy, ich oczekiwania, wyznaczane cele i efekt, o osiągnięciu jakiego marzy się codziennie i do którego się dąży. Teraz wie więcej: jak układa się materiał, jak powinien być ozdobiony, jakie barwy powinny królować w danym stroju, na turnieju, w czym wygląda się najlepiej – i jak taki efekt osiągnąć. Agnieszka jest w świecie tańca, ale dzięki swojemu doświadczeniu i nauce, zarazem widzi i wie więcej. To pozwoliło jej stworzyć miejsce, które ma służyć tancerzom. RP Atelier to roztacza aurę kompleksowej troski o tancerkę (w niedalekiej przyszłości – również o tancerzy). Strój zgodny z trendami, osobowością klienta, oczekiwaniami. Na tym nie koniec. Składowe wizerunku tancerki to również odpowiedni wizaż: hairdressing i make-up. RP Atelier zapewnia doradztwo w zakresie zgodności i elementarności wizerunku proponując Klientkom wybór fryzury i maijażu zgodnych z zamówionym strojem oraz realizację w ustalonym terminie.

jak działamy

przedstaw nam swoje preferencje

dopasowanie projektu do sylwetki i umiejętności tancerza

projektowanie

przymiarka

szycie

wysyłka

WIĘCEJ O ZAŁOŻYCIELCE RP ATELIER:

AGNIESZKA POMORSKA

Tańczy od dziecka. Jest wielokrotną medalistką Mistrzostw Polski oraz wielokrotną Mistrzynią Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Polski i Okręgu Pomorskiego. Do jej najważniejszych sukcesów należą: wicemistrzostwo Polski amatorów w 10 tańcach, wielokrotne mistrzostwo Okręgu Pomorskiego, X miejsce w Pucharze Europy, V miejsce w turnieju IDSF w Madrycie, Vice Mistrzostwo Polski Par zawodowych w kategorii 10 tańców oraz reprezentowanie Polski na Mistrzostwach Świata Par zawodowych w 2012r w Austrii. Posiada najwyższą, międzynarodową klasę taneczną „S” w stylu latynoamerykańskim i standardowym oraz dyplom instruktora tańca sportowego (AWF). Agnieszka jest również sędzią międzynarodowym organizacji WDC. Szkoliła się u najlepszych trenerów na świecie, m.in. w Wielkiej Brytanii i Danii. W 2010 roku założyła STARDANCE Studio Tańca. Jej wychowankowie mogą pochwalić się tutułami: Mistrzów Polski w tańcu towarzystkim na rok 2012 w kategoriach: do lat 14 i do lat 21. Tancerze klubu są członkami kadry narodowej. Ukończyła studia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Gdańskiego. Agnieszka trzykrotnie brała udział w programie „Taniec z Gwiazdami”.